POZOR!

Vzhledem k epidemiologické situaci (karanténa v MŠ) a rekonstrukci školní jídelny bude MŠ se souhlasem zřizovatele (Obec Nalžovice) po celé hlavní prázdniny uzavřena. 

 

Poděkování rodičům

Vážení rodiče,

právě končí další školní rok. Rok pro nás všechny něčím nový, rok odlišný od těch, které jsme znali, rok poznamenaný pandemií malinkého viru. Tento vireček způsobil, že jsme se většinu roku nemohli učit z očí do očí tak, jak se nám to všem líbí, jak je to přirozené, jak to snad všichni máme rádi.

Na uzavření školy v říjnu jsme reagovali rychle, přešli jsme na distanční výuku, někteří na rotující výuku, někteří byli ve škole, pak zase rotovali, ale většinu času jsme pracovali doma a nemohli se setkávat. To NESETKÁVÁNÍ nám asi vadilo nejvíce. Žádná, ani sebelepší technika nemůže nahradit lidské slovo, gesta, úsměv, pohled či společný smích. Vzdělávání na dálku sice může jako řešení v nouzi pomoci, ale osobní přítomnost ve škole nic nenahradí. Děti jsou nejisté, nerozhodné, nespokojené a hůře se soustřeďují na práci. Učitelé hledají metody, které by práci přes monitor počítače alespoň trochu oživily, a zapojovali se všichni žáci. A rodiče? Ti pracují ve svém zaměstnání, doma mají další povinnosti a ještě se musejí starat o učení svých dětí. Ne všechny děti jsou samostatné, motivované a učí se rády. 

Vám, vážení rodiče, na konci tohoto hektického školního roku patří velký dík. Pracovali jste se svými dětmi v nelehkých podmínkách pandemie a my všichni zaměstnanci školy si toho nesmírně vážíme. Děkujeme Vám za všechno Vaše úsilí, za Vaše podněty a čas strávený nad úkoly a výukou. Děkujeme za trpělivost, spolupráci i obětavost. Moc si toho vážíme!

Přejeme všem klidné a zdravé prázdniny.

Vedení školy

 

Zápis k předškolnímu vzdělávání 2021/2022

Rozhodnutí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání do ZŠ a MŠ Chlum, okres Příbram – Mateřská škola Chlum

Ředitelka mateřské školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Chlum, okres Příbram, jako věcně a místně příslušný orgán ve smyslu ustanovení § 34, § 165 odst. 2 písm. b) a § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, rozhodla, že vyhovuje žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v Mateřské škole Chlum od školního roku 2021/2022 takto:

Registrační číslo - Přijetí:

 • 001 - ANO
 • 002 - ANO
 • 003 - ANO
 • 004 - ANO
 • 005 - ANO
 • 006 - ANO
 • 007 - ANO
 • 008 - ANO
 • 009 - ANO
 • 010 - ANO
 • 011 - ANO
 • 012 - ANO
 • 013 ANO
 • 014 - ANO

 

Datum zveřejnění: 12. 5. 2021

Mgr. Jaroslava Procházková
ředitelka školy

 

POZOR!!

V mateřské škole se od 3. 5. 2021 umožňuje osobní přítomnost všech dětí, provoz bude probíhat standardním způsobem (bez omezení počtu dětí ve třídě, bez testování dětí, s rouškami pouze při pohybu po budově základní školy).

Od pondělí 3. 5. 2021 na rotační prezenční výuku nastupují žáci 6. a 7. ročníku (od 10. 5. 2021 pak žáci 8. a 9. ročníku). Roušky či respirátory s sebou, testování v pondělí a ve čtvrtek v tělocvičně.

Žáci prvního stupně budou od pondělí 3. 5. testováni jen jednou týdně, a to vždy v pondělí.

 

POZOR!! Návrat do školy od 12. 4. 2021!!

MŠ - nastupují pouze předškoláci.

ZŠ – nastupuje 1., 2. a 5. ročník (v rotační výuce pak od 19. 4. 3. a 4. ročník)

×
Uživatelské preference souborů cookie
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Blokovat vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat za účelem měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
Přijmout
Blokovat