POZOR!

Od pondělí 13. 9. 2021 už mohou žáci ZŠ začít chodit do školní jídelny na obědy - rekonstrukce je dokončena!!!

POZOR!

Vzhledem k pokračující rekonstrukci odpadů a vodovodu nemůžeme poskytovat pro žáky ZŠ stravu ihned od začátku školního roku. Prosíme o pochopení. Jakmile budou práce dokončeny, budete o změně informováni.

Přeplatky strávného

Vážení rodiče,

v průběhu srpna byly na vaše účty vráceny přeplatky stravného za celý minulý školní rok, poplatky za vzdělávání v MŠ a ŠD nevyčerpané v období uzavření MŠ a ŠD na základě rozhodnutí Vlády ČR.

Testování žáků

Dne 1., 6. a 9. září budou žáci testováni pomocí samoodběrných antigenních testů, prosíme proto o příchod do školy maximálně v 7.30, abychom všechny do 8 hodin otestovali - žáci mohou mít i potvrzení o očkování, prodělání nemoci či potvrzený test ze zdravotnického odběrného místa. Roušky či respirátory s sebou.

Děkujeme za pochopení!!!

POZOR!

Školní rok 2021/2022 bude zahájen dne 1. 9. 2021 v 8.00 hodin.