POZOR!

Od pondělí 12. 4. 2021 si žáci, kteří jsou na distanční výuce, mohou odebírat obědy ve školní jídelně.

Přihlašujte se telefonicky na čísle 318 864 157 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Obědy přihlašujte alespoň jeden den dopředu.

Výdej obědů bude probíhat vždy od 11.00 do 11.20 hodin do vlastních přinesených jídlonosičů.

Vážení rodiče,

z rozhodnutí Vlády ČR je s účinností od 1. 3. 2021 uzavřena celá základní škola, tzn. 1. – 9. ročník se budou opět učit distančně, včetně žáků 1. a 2. ročníku. Žáci 3. – 9. ročníku pokračují podle platných rozvrhů pro distanční výuku. Rodiče žáků prvního a druhého ročníku budou čekat na informace od třídních učitelek a pak budou se svými dětmi pracovat také pouze distančně.

Školní družina bude po dobu uzavření základní školy mimo provoz.

Školní jídelna bude uzavřena.

Pozor – z rozhodnutí Vlády ČR je od 1. 3. 2021 uzavřena i mateřská škola – rodiče předškoláků budou kontaktováni učitelkami předškolní třídy a dětem budou zasílány náměty na domácí přípravu pro předškoláky (příprava na vstup do školy).

Velice si vážíme pomoci, kterou vy, rodiče, svým dětem poskytujete. Děkujeme!

Kolektiv zaměstnanců ZŠ A MŠ CHLUM

POZOR!

Na základě nejnovějších informací se od 4. ledna přechází na distanční výuku ve všech ročnících s výjimkou 1. a 2. ročníku a MŠ.

ŠD pro 1. a 2. ročník zajištěna do 16.00 hodin.

MŠ v provozu od 6.30 do 16.00 hodin.

Sledujte, prosím, i aktuální vývoj v médiích.

Vánoční přání

POZOR!

Z rozhodnutí MŠMT vánoční prázdniny pro žáky ZŠ začínají v sobotu dne 19. 12. 2020 a končí v neděli dne 3. 1. 2021.

Vyučování  bude zahájeno dne 4. 1. 2021.

MŠ v provozu ještě dne 21. 12. a 22. 12. Potom bude také uzavřena až do 3. 1. 2021.

Děkujeme za pochopení,

vedení ZŠ A MŠ CHLUM