Roční hodnocení ŠPP

Zpráva školního metodika prevence za rok 2020/2021 - evaluace

Na přímou práci ve třídách nebyl tento rok dostatečný časový prostor z důvodu COVID 19 (= online výuka + nemožnost kontaktu).

Více se angažovali třídní učitelé formou častějších třídnických hodin, písemnou podporou žáků.

Školní metodik prevence zrealizoval tyto nespecifické i specifické programy:

• celý rok ČASOPIS PRO 1. STUPEŇ/5.tř. (osobnostně sociální rozvoj-zodpovědnost, vnitřní motivace)
  • na začátku školního roku (konec září) uděláno KLIMA TŘÍDY, díky distanční výuce některé třídy vyhotovily online.
  • 16. 9. projekt Olympijský běh/1.stupeň ZŠ (podpora klimatu třídy a myšlenky solidarity i péče o své tělo)
  • 30. 9. KYTIČKOVÝ DEN/celá škola (sociální cítění)
  • říjen ODKAZ KOMENSKÉHO/8. + 9. tř. (zodpovědnost při volbě povolání, mám se rád, jsem dobrý v...)
  • září-leden ODKAZ KOMENSKÉHO/6. + 7. tř. (labyrint ve mně x životě a jak se s tím vypořádat)