POZOR!

Ve čtvrtek 20. 1., v pátek 21. 1. 2022 a v pondělí 24. 1. 2022 vyhlašuji volný den – uzavřena bude základní škola a školní družina.

Důvodem je velká nemocnost žáků a uzavření některých tříd (Covid-19).

Děkujeme za pochopení!

V Chlumu dne 19. 1. 2022

Mgr. Jaroslava Procházková

Projednáno se zřizovatelem, starostkou Obce Nalžovice.

Vánoční přání

POZOR!

Vzhledem k pokračující rekonstrukci odpadů a vodovodu nemůžeme poskytovat pro žáky ZŠ stravu ihned od začátku školního roku. Prosíme o pochopení. Jakmile budou práce dokončeny, budete o změně informováni.

Přeplatky strávného

Vážení rodiče,

v průběhu srpna byly na vaše účty vráceny přeplatky stravného za celý minulý školní rok, poplatky za vzdělávání v MŠ a ŠD nevyčerpané v období uzavření MŠ a ŠD na základě rozhodnutí Vlády ČR.

POZOR!

Školní rok 2021/2022 bude zahájen dne 1. 9. 2021 v 8.00 hodin.

Školní družina v provozu od 6.30 hodin.

Přijmout vše
Blokovat vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat za účelem měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Přijmout
Blokovat