Vážení rodiče,

z rozhodnutí Vlády ČR je s účinností od 1. 3. 2021 uzavřena celá základní škola, tzn. 1. – 9. ročník se budou opět učit distančně, včetně žáků 1. a 2. ročníku. Žáci 3. – 9. ročníku pokračují podle platných rozvrhů pro distanční výuku. Rodiče žáků prvního a druhého ročníku budou čekat na informace od třídních učitelek a pak budou se svými dětmi pracovat také pouze distančně.

Školní družina bude po dobu uzavření základní školy mimo provoz.

Školní jídelna bude uzavřena.

Pozor – z rozhodnutí Vlády ČR je od 1. 3. 2021 uzavřena i mateřská škola – rodiče předškoláků budou kontaktováni učitelkami předškolní třídy a dětem budou zasílány náměty na domácí přípravu pro předškoláky (příprava na vstup do školy).

Velice si vážíme pomoci, kterou vy, rodiče, svým dětem poskytujete. Děkujeme!

Kolektiv zaměstnanců ZŠ A MŠ CHLUM

POZOR!

Na základě nejnovějších informací se od 4. ledna přechází na distanční výuku ve všech ročnících s výjimkou 1. a 2. ročníku a MŠ.

ŠD pro 1. a 2. ročník zajištěna do 16.00 hodin.

MŠ v provozu od 6.30 do 16.00 hodin.

Sledujte, prosím, i aktuální vývoj v médiích.

Vánoční přání

POZOR!

Z rozhodnutí MŠMT vánoční prázdniny pro žáky ZŠ začínají v sobotu dne 19. 12. 2020 a končí v neděli dne 3. 1. 2021.

Vyučování  bude zahájeno dne 4. 1. 2021.

MŠ v provozu ještě dne 21. 12. a 22. 12. Potom bude také uzavřena až do 3. 1. 2021.

Děkujeme za pochopení,

vedení ZŠ A MŠ CHLUM

Povinné roušky

Vážení rodiče!

Od čtvrtka 10. 9.2020 budou ve všech vnitřních společných prostorách školy povinně nošeny roušky.

Děkujeme, že je svým dětem s sebou do školy dáte.

Vedení ZŠ A MŠ CHLUM