Provozní řád školní jídelny

Ceny stravného se řídí vyhláškou č. 107/2005 Sb. o školním stravování.

Strávníci jsou zařazováni do kategorií na dobu školního roku, ve kterém dosahují příslušného věku. (školní rok od 1. 9. do 31. 8.).

Platba musí být provedena tak aby do 25. předcházejícího měsíce byly peníze na účtu školy, aby žáci mohli 1. následujícího měsíce odebrat oběd (pokud stravné nebude uhrazeno nemohou žáci přijít na oběd).

Obědy odhlašujte den předem do 15.00 hod. Na telefonním čísle 318 864 157 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (výjimečně při onemocnění žáka ráno do 7.15 hod.) nebo na www.strava.cz.

Nárok na dotovaný oběd v době nemoci mají žáci pouze 1. den nepřítomnosti. Oběd bude vydán od 11.15 hod. do 11.30 hod. do vlastních přinesených nádob.

Peníze za odhlášené obědy budou vráceny zpět na váš účet. Vyúčtování se provádí vždy po skončení školního roku v srpnu.